08-6267777

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14, באר שבע

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את פרטיכם בטופס למטה, שילחו ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עיניים כירורגיה פלסטית אף אוזן גרון כירורגיה כללית גיניקולוגיה אורולוגיה אורתופדיה כירורגיית כלי דם כירורגיית כף יד ורגל טיפולי שיניים בהרדמה כללית

כפתורים


דלקות אוזניים חוזרת, תחושת לחץ באוזניים ולעיתים ליקוי שמיעה בעקבות הצטברות נוזלים באוזן, הינם הסיבות העיקריות לביצוע ניתוח כפתורים.
כפתורים- הם צינוריות זעירות מפלסטיק המוחדרות לעור התוף לשם יצירת פתח מהאוזן התיכונה החוצה. מטרת פתח זה לאוורר וליבש את האוזן מנוזלים כדי להקטין את שכיחות דלקות האוזניים ולהחזיר את השמיעה לרמה תקינה. בשלושת הימים הראשונים לאחר הניתוח יכולות להופיע הפרשות מהאוזניים וזה תקין. לרוב הכפתורים נשארים במקומם כשנה בממוצע והם נפלטים בעצמם לתוך תעלת האוזן החיצונה.
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית באשפוז יום.

לאחר הניתוח
בדרך כלל אין כאבים , אלא אם כן היה במקביל ניתוח נוסף, כגון כריתת אדנואידים או שקדים. אם מופיעה ירידה בשמיעה חודשים ספורים לאחר הניתוח, יתכן שהכפתורים נפלטו ונוזלים הצטברו מחדש באוזן יש לחזור לרופא אף אוזן גרון לבירור.
אין לנקות את האוזן עם מקלות צמר גפן או כל דבר החודר לאוזן, במקלחות ובבריכה רצוי לשים אטמים.

דרכי הגעה


כתובת: מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10 קומה 14
טל. 08-6267777 פקס. 08-6267799
חנייה: במגדל הרכבת בתשלום, חניון הרכבת ללא תשלום.

קווי מטרודן לתחנה המרכזית בבאר שבע
רכבת ישראל לסניף באר שבע - מרכז

שבע עיניים נמצא מעל תחנת רכבת מרכז בבאר שבע מול קניון הנגב. הכניסה למגדל הרכבת מול אולם הינומה או ארגמן.

המידע באתר זה אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו משמש כתחליף להתייעצות עם רופא או גורם מקצועי אחר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.


Qwamo Digital